Jak vybírat držáky a bezdrátové nabíječky do auta?

Kategorie: Dekorace
Bez telefonu se dnes neobejdeme snad nikde, ani v autě. Používáme ho pro navigaci, chceme mít displej na očích pro případ, že by nám někdo napsal či telefonoval. Často si z něj také pouštíme hudbu. Pro tyto všechny účely je nezbytné mít v autě držák na telefon.

Dobrý držák telefonu do auta zvyšuje bezpečnost jízdy. Pokud na telefon dobře vidíte, nemusíte se naklánět a natahovat, nejste tolik rozptylováni. Z toho důvodu neváhejte investovat do kvalitního modelu, který vám bude doopravdy vyhovovat.

Jaký typ držáku potřebujete?

Nejdříve se zamyslete nad tím, kam chcete držák umístit. Tradičně se dává buď na čelní sklo, nebo na palubní desku. Oblíbené jsou taktéž držáky určené do větrací mřížky. V neposlední řadě pak existují i držáky do auta na opěrku hlavy, ty jsou perfektní volbou, pokud potřebujete při dlouhé cestě zabavit děti.

Jaký typ je nejlepší, se těžko hodnotí. Každému prostě vyhovuje něco jiného. Nejpohodlnější jsou pravděpodobně držáky na palubní desku, ty umožňují mít telefon dobře na dohled. Jestli vám nevadí naklánět se trochu doprava, ani držák do větrací mřížky není špatnou volbou. Držák na sklo je taktéž vhodný, ale řada lidí se mu vyhýbá z důvodu, že se bojí poškození skla, respektive zanechání známek na skle.

Tip: Kde držák na telefon do auta pořídit? Vyzkoušejte e-shop iPouzdro.cz, kde koupíte i ochranné sklo na iPhone, obal na telefon, příslušenství pro AirPods, Apple Watch, MacBook i iPad.

Po jakých funkcích byste se měli dívat?

Určitě se vyplatí investovat do dvou věcí.

Tou první je možnost umístit telefon do držáku jednou rukou a jednou rukou ho z něj také vyndat. Jednu totiž potřebujete držet na volantu.

Druhou představuje nabíjení, protože všichni víme, že se zapnutou GPS se mobil vybíjí dost rychle. Dnes už jsou poměrně běžné bezdrátové nabíječky do auta. Telefon tedy jen zacvaknete do držáku a on se nabíjí. Jestliže váš mobil nepodporuje bezdrátové nabíjení, vyberte si takový držák, který umožňuje snadné natažení nabíjecího kabelu.


6.12.2021

Doporučené odkazy

SLAVONA - tradiční český výrobce oken a dveří

Výrobce dřevěných oken a dveří s dlouholetou tradicí, hlavním zaměřením je ...

SMOLA Josef ING. ARCH. - autorizovaný architekt
Dlouhodobě se věnuje problematice bydlení, individuálním návrhům domů, včetně tvorby ...
Knauf Praha, s. r. o.
Společnost  Knauf Praha, s. r. o., působí na českém trhu v oblasti výroby a prodeje ...

Doporučené články

Jakou barvu do interiéru?

Jakou barvu do interiéru? Volba barvy v interiéru je velmi důležitým krokem, který není radno uspěchat. Přeci jen s vámi zvolenou barvou budete žít. Alespoň do té doby, kdy se rozhodnete překrýt ji barvou jinou. Barva v interiréru do značné míry předurčuje jeho atmosféru a ...

celý článek
Začínáte s investováním? V tom případě dejte své peníze do zlata

Finančně si můžete přilepšit mnoha způsoby. Někdo třeba chodí na brigády, další zase zkouší vydělat si sázením na různá sportovní utkání. Existuje i další cesta, a sice investice. Stejně jako sázení nejde o žádnou jistotu a také v tomto případě budete muset ...

celý článek
Vykouzlete romantickou atmosféru díky krbu dle vašich představ

  Jestliže jste někdy měli možnost strávit pár hodin u zažehnutého krbu, jistě jste poznali, že je u něj nezaměnitelně. Lidem jako by se rozvazovaly jazyky, srdce se otevírají, atmosféra je uvolněná, je nám v drtivé většině případů velmi příjemně. Proč ...

celý článek
Stavba Domu snů | Články o bydlení | Česká okna a dveře | Galerie o bydlení | Odkazy
Dům snů - informace o stavbě nízkoenergetických a pasivních domů.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Galerie o bydlení | EkodřevostavbyEurookna a dveře | SLAVONA | Okna a dveře | Keramické lustry na chalupu | Vybavení chalupy | Stavba chalupy