Jak vybírat držáky a bezdrátové nabíječky do auta?

Kategorie: Dekorace
Bez telefonu se dnes neobejdeme snad nikde, ani v autě. Používáme ho pro navigaci, chceme mít displej na očích pro případ, že by nám někdo napsal či telefonoval. Často si z něj také pouštíme hudbu. Pro tyto všechny účely je nezbytné mít v autě držák na telefon.

Dobrý držák telefonu do auta zvyšuje bezpečnost jízdy. Pokud na telefon dobře vidíte, nemusíte se naklánět a natahovat, nejste tolik rozptylováni. Z toho důvodu neváhejte investovat do kvalitního modelu, který vám bude doopravdy vyhovovat.

Jaký typ držáku potřebujete?

Nejdříve se zamyslete nad tím, kam chcete držák umístit. Tradičně se dává buď na čelní sklo, nebo na palubní desku. Oblíbené jsou taktéž držáky určené do větrací mřížky. V neposlední řadě pak existují i držáky do auta na opěrku hlavy, ty jsou perfektní volbou, pokud potřebujete při dlouhé cestě zabavit děti.

Jaký typ je nejlepší, se těžko hodnotí. Každému prostě vyhovuje něco jiného. Nejpohodlnější jsou pravděpodobně držáky na palubní desku, ty umožňují mít telefon dobře na dohled. Jestli vám nevadí naklánět se trochu doprava, ani držák do větrací mřížky není špatnou volbou. Držák na sklo je taktéž vhodný, ale řada lidí se mu vyhýbá z důvodu, že se bojí poškození skla, respektive zanechání známek na skle.

Tip: Kde držák na telefon do auta pořídit? Vyzkoušejte e-shop iPouzdro.cz, kde koupíte i ochranné sklo na iPhone, obal na telefon, příslušenství pro AirPods, Apple Watch, MacBook i iPad.

Po jakých funkcích byste se měli dívat?

Určitě se vyplatí investovat do dvou věcí.

Tou první je možnost umístit telefon do držáku jednou rukou a jednou rukou ho z něj také vyndat. Jednu totiž potřebujete držet na volantu.

Druhou představuje nabíjení, protože všichni víme, že se zapnutou GPS se mobil vybíjí dost rychle. Dnes už jsou poměrně běžné bezdrátové nabíječky do auta. Telefon tedy jen zacvaknete do držáku a on se nabíjí. Jestliže váš mobil nepodporuje bezdrátové nabíjení, vyberte si takový držák, který umožňuje snadné natažení nabíjecího kabelu.


6.12.2021

Doporučené odkazy

Knauf Praha, s. r. o.
Společnost  Knauf Praha, s. r. o., působí na českém trhu v oblasti výroby a prodeje ...
M.T.A., spol. s r.o.
Dodavatel materiálů pro dřevostavby. Jeden z hlavních partnerů "Domu snů"
ATREA - specialista na rekuperaci tepla
Zásadním principem výrobního programu firmy ATREA s. r. o. je již od roku ...

Doporučené články

Dobré pracovní oblečení užijete i na zahradě

Pracovní oblečení se rozhodně nenosí pouze do práce, tedy do zaměstnání. Šikovné montérky se spoustou kapes a pohodlné tričko užijete i doma, když se pustíte do nějaké kutilské činnosti, nebo se vydáte pracovat na zahradu. Češi jsou milovníci chat a zahrádek. Rádi zde ...

celý článek
Jak se zbavit v roce 2022 kadeřavosti broskvoní a mít bohatou úrodu broskví pro celou rodinu?

Jak se zbavit v roce 2022 kadeřavosti broskvoní a mít bohatou úrodu? Kadeřavost broskvoní je častým problémem, který řeší nejeden zapálený zahrádkář. Důležitým faktorem je hlavně prevence v podobě včasného ošetření stromů. Kdy a jak zakročit a ochránit svou ...

celý článek
Jakou barvu do interiéru?

Jakou barvu do interiéru? Volba barvy v interiéru je velmi důležitým krokem, který není radno uspěchat. Přeci jen s vámi zvolenou barvou budete žít. Alespoň do té doby, kdy se rozhodnete překrýt ji barvou jinou. Barva v interiréru do značné míry předurčuje jeho atmosféru a ...

celý článek
Stavba Domu snů | Články o bydlení | Česká okna a dveře | Galerie o bydlení | Odkazy
Dům snů - informace o stavbě nízkoenergetických a pasivních domů.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Galerie o bydlení | EkodřevostavbyEurookna a dveře | SLAVONA | Okna a dveře | Keramické lustry na chalupu | Vybavení chalupy | Stavba chalupy