Tepelná čerpadla vzduch-voda – kategorii jasně dominuje IVT AIR X

Kategorie: Vytápění

Toto revoluční tepelné čerpadlo původem ze Švédska boří zažité mýty o zařízeních se systémem vzduch-voda a zároveň je nejvýkonnějším čerpadlem ve své kategorii. Další důvody, proč si IVT AIR X pořídit jako zdroj tepla Vám prozradíme níže.

IVT AIR X překonává průměrným topným faktorem SCOP 4,84 své hlavní konkurenty o 20 % a více, tj. v porovnání s ostatními tepelnými čerpadly v kategorii vzduch/voda, u IVT AIR X získáte při stejné spotřebě energie výrazně více tepla (nebo naopak, pro stejné množství tepla budete potřebovat výrazně méně energie).

Suverénní nejen ve vytápění, ale také v ohřevu vody

Obdobně si IVT AIR X vede i pokud jde o ohřev vody, kdy si s topným faktorem 2,36 udržuje výrazný náskok před konkurencí. IVT AIR X dokáže ohřát až 310 litrů vody (resp. 284 litrů v případě řady 5 - 9 a 310 litrů u řady 13 - 17).

Tepelné čerpadlo

Určitě Vás nebude rušit svým hlukem

Extrémně vysoký výkon přitom není vykoupen žádnými negativy na straně hlučnosti, spotřeby energie, údržby apod. Právě naopak! S nominální hlučností 40 dB je toto zařízení nejtišším ve své třídě. Na toto čerpadlo je poskytována záruka 5 + 10 let s tím, že v průběhu jeho životnosti nejsou třeba revize chladiva.

Šikovný svalovec s minimálními nároky na místo

Zásobník IVT AIR X je vyroben z nejvyšší kvality nerezu na trhu. Čerpadlo je kromě ohřevu připraveno i na režim chlazení (při tom všem lze čerpadlo ovládat prostřednictvím mobilního telefonu). Díky menšímu hlavnímu jističi (kotel používá v provozu 2 fáze, třetí fáze se zapne pouze ve chvíli, kdy není v provozu kompresor) ušetříte za paušální platby elektřiny.

Navíc, IVT AIR X je připraveno využít Vaše fotovoltaické zařízení, kdy se čerpadlo samo zapne ve chvíli, kdy máte nadbytek vyráběné elektřiny (vytvořené teplo čerpadlo dodá do topného systému či akumulátoru).

Poptejte IVT AIR X od odborníků z IVT Čerpadla

Pokud tedy chcete pro Vaši domácnost jen to nejlepší (nejvýkonnější, nejúspornější, nejtišší) tepelné čerpadlo, je pro Vás IVT AIR X jasnou volbou. Oslovte tedy ještě dnes odborníky ze společnosti IVT Čerpadla s žádostí o posouzení Vašich možností využití tohoto čerpadla.


22.10.2015

Doporučené odkazy

Knauf Praha, s. r. o.
Společnost  Knauf Praha, s. r. o., působí na českém trhu v oblasti výroby a prodeje ...
M.T.A., spol. s r.o.
Dodavatel materiálů pro dřevostavby. Jeden z hlavních partnerů "Domu snů"
RADION - Mgr. Stanislav Paleček
Firma RADION - Mgr.Stanislav Paleček se zabývá diagnostikou staveb od radonového průzkumu po ...

Doporučené články

Začínáte s investováním? V tom případě dejte své peníze do zlata

Finančně si můžete přilepšit mnoha způsoby. Někdo třeba chodí na brigády, další zase zkouší vydělat si sázením na různá sportovní utkání. Existuje i další cesta, a sice investice. Stejně jako sázení nejde o žádnou jistotu a také v tomto případě budete muset ...

celý článek
Vykouzlete romantickou atmosféru díky krbu dle vašich představ

  Jestliže jste někdy měli možnost strávit pár hodin u zažehnutého krbu, jistě jste poznali, že je u něj nezaměnitelně. Lidem jako by se rozvazovaly jazyky, srdce se otevírají, atmosféra je uvolněná, je nám v drtivé většině případů velmi příjemně. Proč ...

celý článek
Pronájem bytu Olomouc - aneb když hledáte nový domov na Moravě

Pronájem bytu Olomouc - aneb když hledáte nový domov na Moravě Bydlení v nájmu je v současnosti vyhledávanou variantou, protože je flexibilní a pohodlné. Tato možnost bydlení převažuje hlavně ve větších městech a je hlavně ovlivňována množstvím ...

celý článek
Stavba Domu snů | Články o bydlení | Česká okna a dveře | Galerie o bydlení | Odkazy
Dům snů - informace o stavbě nízkoenergetických a pasivních domů.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Galerie o bydlení | EkodřevostavbyEurookna a dveře | SLAVONA | Okna a dveře | Keramické lustry na chalupu | Vybavení chalupy | Stavba chalupy