Luxusní bavlněné povlečení od Stella - Ateliers s.r.o.

Kategorie: Ložnice
Spánek patří pro mnoho lidí mezi ty nejpříjemnější činnosti a postel je místem, kde trávíme přibližně třetinu života - někdy i více. Proto je důležité věnovat pečlivou pozornost nejen výběru vhodné postele, ve které se nám bude dobře spát a odpočívat, ale i výběru toho správného povlečení. U něj je důležitý nejen jeho vzhled, ale především materiál, z něhož je vyrobeno a kvalita jeho zpracování.
stella-ateliers.cz_Bavlněné povlečenístella-ateliers.cz_Bavlněné povlečenístella-ateliers.cz_Bavlněné povlečenístella-ateliers.cz_Bavlněné povlečenístella-ateliers.cz_Bavlněné povlečení

Nákup ložního povlečení

Ložní povlečení si můžeme koupit v hypermarketech, nákupních centrech a obchodních domech, specializovaných obchodech nebo také na internetu v některém z e-shopů. Řada z nich se na prodej povlečení přímo specializuje a nabízejí tak pestrou paletu různých motivů, barev a velikostí. Mnohdy jde ale o ne příliš kvalitní zboží, které sice může být relativně levné, ale jeho nákup se nám moc nevyplatí. Mezi ty nejlepší internetové obchody zaměřené na prodej kvalitního povlečení patří e-shop společnosti Stella-Ateliers s.r.o. Co vše tento obchod nabízí?

Povlečení od Stella-Ateliers

Společnost Stella-Ateliers s.r.o. ve svém e-shopu nabízí širokou nabídku ložního povlečení, které je určeno jak pro děti, tak i pro dospělé. Firma se zaměřuje zejména na luxusní povlečení, čímž se odlišuje od většiny konkurenčních firem, jež nabízejí zboží horší kvality. Nabídka internetového obchodu kromě velkého množství různých druhů povlečení zahrnuje také další produkty, jako jsou polštáře, přikrývky, prostěradla, noční prádlo a další druhy zboží. Webové stránky jsou přehledné a dobře zpracované a veškeré zboží je rozděleno do jednotlivých kategorií pro lepší orientaci.

Nabídka pro muže, ženy i děti

V internetovém obchodě společnosti Stella-Ateliers si na své přijdou nejen dospělí, ale také děti. Pro ty je v nabídce několik barevných kreslených motivů, které je určitě zaujmou. Vybrat si samozřejmě můžete z různých velikostí a to od rozměru 135 x 200 cm až po 240 x 220 cm nebo můžete také využít výrobu povlečení na míru. Při výběru povlečení si lze filtrovat zboží nejen podle velikosti, ale i podle materiálu, barvy, výrobce nebo roku, z něhož kolekce pochází.

Různé materiály a široká nabídka motivů

Při výběru luxusního povlečení na e-shopu Stella-Ateliers máte možnost volby hned z devíti různých prvotřídních materiálů. Jedná se o Mako-Jersey, Mako-Satén, Mako-Damašek, Mako-Brokát-Damašek, Jersey-Bavlněný, Satén-Bavlněný, Uni mako Satén, Hedvábí a Švýcarský Prémium-Satén. Ve všech případech se jedná o vysoce kvalitní, špičkové materiály, které Vám dlouho vydrží, jsou velmi příjemné na dotek a jsou po všech stránkách lepší než obyčejné povlečení z bavlny, které najdete na většině běžných e-shopů.

Kromě materiálu si samozřejmě můžete vybrat také z velmi rozsáhlé nabídky různých motivů. Kromě jednobarevných motivů jsou v e-shopu také povlečení s různými obrázky, vzory atd. Nabídka je velmi bohatá a každý si tak může vybrat motiv podle svého vkusu.

Nekompromisní kvalita a prvotřídní zpracování

Veškeré povlečení, které v nabídce Stella-Ateliers naleznete, má jednu společnou vlastnost a tou je špičková kvalita. Ať už si vyberete jakýkoliv materiál, velikost, nebo motiv, vždy se můžete spolehnout na kvalitní zpracování, odolný a příjemný materiál a krásný design. Povlečení z tohoto e-shopu Vám dlouho vydrží a i při častém praní zůstane stále stejné, jako na začátku.

Kamenné prodejny Stella-Ateliers

Vedle internetového obchodu si vybrané povlečení můžete zakoupit i osobně a to buď přímo v podnikové prodejně, jež se nachází v Příbrami, nebo v některém z pěti dalších obchodů (čtyři z nich najdete v Praze, jeden pak v centru Hradce Králové). Více informací naleznete také na facebookové stránce Povlečení Stella.


2.4.2015

Doporučené odkazy

SMOLA Josef ING. ARCH. - autorizovaný architekt
Dlouhodobě se věnuje problematice bydlení, individuálním návrhům domů, včetně tvorby ...
Knauf Praha, s. r. o.
Společnost  Knauf Praha, s. r. o., působí na českém trhu v oblasti výroby a prodeje ...
ATREA - specialista na rekuperaci tepla
Zásadním principem výrobního programu firmy ATREA s. r. o. je již od roku ...

Doporučené články

Správa nemovitostí v Olomouci a okolí

Jste majitelem domu, bytu nebo jiné investiční nemovitosti a nemáte dostatek času na její správu? Stále se vám nedaří najít vhodného nájemníka? Nestíháte efektivně řešit veškeré technické záležitosti okolo pronájmu nemovitosti? Přenechejte povinnosti profesionálům a ...

celý článek
Víkendové sruby a srubové chaty se těší velké oblibě

V posledních letech se víkendové sruby a srubové chaty těší velké oblibě. A není tu řeč pouze o prostorách pro víkendové rekreace. Řada lidí se k podobnému stylu bydlení uchyluje na stálo. A není divu. Dřevostavby mají mnoho nesporných výhod a stávají se moderním ...

celý článek
Technická správa budov

Nabízíme technickou správu budov a kompletní facility management v Praze, kde v současné době spravujeme přes 9 000 bytový jednotek. Pokud si vaše Společenství vlastníků jednotek neví rady s náročnou technickou správou bytových domů, vyzkoušejte náš facility management na ...

celý článek
Stavba Domu snů | Články o bydlení | Česká okna a dveře | Galerie o bydlení | Odkazy
Dům snů - informace o stavbě nízkoenergetických a pasivních domů.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Galerie o bydlení | EkodřevostavbyEurookna a dveře | SLAVONA | Okna a dveře | Keramické lustry na chalupu | Vybavení chalupy | Stavba chalupy