Vykouzlete romantickou atmosféru díky krbu dle vašich představ

Kategorie: 0

 

Jestliže jste někdy měli možnost strávit pár hodin u zažehnutého krbu, jistě jste poznali, že je u něj nezaměnitelně. Lidem jako by se rozvazovaly jazyky, srdce se otevírají, atmosféra je uvolněná, je nám v drtivé většině případů velmi příjemně. Proč si tedy nepořídit vlastní krb nebo krbová kamna? A jestliže vás odrazuje fakt, že máte skutečně designově zpracovaný obývák s moderními prvky, nebo pocit, že se vám domů krb nevejde, nenechte se mýlit. V obrovské nabídce, která je v dnešní době k dispozici, si určitě vyberete.

 

Designové krby, kamna a krbové kazety | Rocal.cz

Hranatý, kulatý, oválný?

Krb nebo krbová kamna si můžete skutečně koupit takřka taková, jaká si přejete. Třeba krbová kamna mohou být vertikální, horizontální, rohová, dvoustranná, třístranná, vybírat můžete i mezi různými typy prosklení a dalšími praktickými doplňky.

Jestliže vás zajímá spíš krb, i tady budete spokojeni. Což takhle designové krby ? Jsou originální, nápadité, mohou působit jako z jiné dimenze, ale stejně tak mohou podtrhnout moderní styl vašeho obydlí.

Zahřeje vás ekologicky

V obou případech budete topit ekologicky. Krb i krbová kamna „jedou“ na tuhá paliva, na dřevo a produkty ze dřeva. Topení je zdravé, spokojeni budou i alergici nebo astmatici. Spokojeni budete i co se týče spotřeby, protože jde o úsporný typ topení.

Jejich výkon se dá spolehlivě a jednoduše regulovat. Nebude docházet k tomu, že by bylo v místnosti příliš teplo, nebo že by byl vzduch příliš suchý a vám by se špatně dýchalo.

Kde bude umístěn?

Je důležité si rozmyslet nejen to, jak má krb či krbová kamna vypadat, ale i jak má být velký, zda bude stát v místnosti, bude umístěn na stěně nebo bude zabudován do tzv. kazety. Ať už si vyberete jakýkoli model, s teplem i dosaženým teplým oranžovým světlem budete zaručeně spokojeni.

Koupě krbu nebo krbových kamen není až tak nákladná. Jestliže je tento způsob vytápění vaším snem, odhodlejte se a kupte si jej. Bude vám sloužit po mnoho let a v jeho společnosti se vám bude žít mnohem lépe.


3.8.2021

Doporučené odkazy

RADION - Mgr. Stanislav Paleček
Firma RADION - Mgr.Stanislav Paleček se zabývá diagnostikou staveb od radonového průzkumu po ...
ATREA - specialista na rekuperaci tepla
Zásadním principem výrobního programu firmy ATREA s. r. o. je již od roku ...
Knauf Praha, s. r. o.
Společnost  Knauf Praha, s. r. o., působí na českém trhu v oblasti výroby a prodeje ...

Doporučené články

Jakou barvu do interiéru?

Jakou barvu do interiéru? Volba barvy v interiéru je velmi důležitým krokem, který není radno uspěchat. Přeci jen s vámi zvolenou barvou budete žít. Alespoň do té doby, kdy se rozhodnete překrýt ji barvou jinou. Barva v interiréru do značné míry předurčuje jeho atmosféru a ...

celý článek
Začínáte s investováním? V tom případě dejte své peníze do zlata

Finančně si můžete přilepšit mnoha způsoby. Někdo třeba chodí na brigády, další zase zkouší vydělat si sázením na různá sportovní utkání. Existuje i další cesta, a sice investice. Stejně jako sázení nejde o žádnou jistotu a také v tomto případě budete muset ...

celý článek
Pronájem bytu Olomouc - aneb když hledáte nový domov na Moravě

Pronájem bytu Olomouc - aneb když hledáte nový domov na Moravě Bydlení v nájmu je v současnosti vyhledávanou variantou, protože je flexibilní a pohodlné. Tato možnost bydlení převažuje hlavně ve větších městech a je hlavně ovlivňována množstvím ...

celý článek
Stavba Domu snů | Články o bydlení | Česká okna a dveře | Galerie o bydlení | Odkazy
Dům snů - informace o stavbě nízkoenergetických a pasivních domů.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Galerie o bydlení | EkodřevostavbyEurookna a dveře | SLAVONA | Okna a dveře | Keramické lustry na chalupu | Vybavení chalupy | Stavba chalupy