Vykouzlete romantickou atmosféru díky krbu dle vašich představ

Kategorie: 0

 

Jestliže jste někdy měli možnost strávit pár hodin u zažehnutého krbu, jistě jste poznali, že je u něj nezaměnitelně. Lidem jako by se rozvazovaly jazyky, srdce se otevírají, atmosféra je uvolněná, je nám v drtivé většině případů velmi příjemně. Proč si tedy nepořídit vlastní krb nebo krbová kamna? A jestliže vás odrazuje fakt, že máte skutečně designově zpracovaný obývák s moderními prvky, nebo pocit, že se vám domů krb nevejde, nenechte se mýlit. V obrovské nabídce, která je v dnešní době k dispozici, si určitě vyberete.

 

Designové krby, kamna a krbové kazety | Rocal.cz

Hranatý, kulatý, oválný?

Krb nebo krbová kamna si můžete skutečně koupit takřka taková, jaká si přejete. Třeba krbová kamna mohou být vertikální, horizontální, rohová, dvoustranná, třístranná, vybírat můžete i mezi různými typy prosklení a dalšími praktickými doplňky.

Jestliže vás zajímá spíš krb, i tady budete spokojeni. Což takhle designové krby ? Jsou originální, nápadité, mohou působit jako z jiné dimenze, ale stejně tak mohou podtrhnout moderní styl vašeho obydlí.

Zahřeje vás ekologicky

V obou případech budete topit ekologicky. Krb i krbová kamna „jedou“ na tuhá paliva, na dřevo a produkty ze dřeva. Topení je zdravé, spokojeni budou i alergici nebo astmatici. Spokojeni budete i co se týče spotřeby, protože jde o úsporný typ topení.

Jejich výkon se dá spolehlivě a jednoduše regulovat. Nebude docházet k tomu, že by bylo v místnosti příliš teplo, nebo že by byl vzduch příliš suchý a vám by se špatně dýchalo.

Kde bude umístěn?

Je důležité si rozmyslet nejen to, jak má krb či krbová kamna vypadat, ale i jak má být velký, zda bude stát v místnosti, bude umístěn na stěně nebo bude zabudován do tzv. kazety. Ať už si vyberete jakýkoli model, s teplem i dosaženým teplým oranžovým světlem budete zaručeně spokojeni.

Koupě krbu nebo krbových kamen není až tak nákladná. Jestliže je tento způsob vytápění vaším snem, odhodlejte se a kupte si jej. Bude vám sloužit po mnoho let a v jeho společnosti se vám bude žít mnohem lépe.


3.8.2021

Doporučené odkazy

SLAVONA - tradiční český výrobce oken a dveří

Výrobce dřevěných oken a dveří s dlouholetou tradicí, hlavním zaměřením je ...

RADION - Mgr. Stanislav Paleček
Firma RADION - Mgr.Stanislav Paleček se zabývá diagnostikou staveb od radonového průzkumu po ...
SMOLA Josef ING. ARCH. - autorizovaný architekt
Dlouhodobě se věnuje problematice bydlení, individuálním návrhům domů, včetně tvorby ...

Doporučené články

Dobré pracovní oblečení užijete i na zahradě

Pracovní oblečení se rozhodně nenosí pouze do práce, tedy do zaměstnání. Šikovné montérky se spoustou kapes a pohodlné tričko užijete i doma, když se pustíte do nějaké kutilské činnosti, nebo se vydáte pracovat na zahradu. Češi jsou milovníci chat a zahrádek. Rádi zde ...

celý článek
Jak se zbavit v roce 2022 kadeřavosti broskvoní a mít bohatou úrodu broskví pro celou rodinu?

Jak se zbavit v roce 2022 kadeřavosti broskvoní a mít bohatou úrodu? Kadeřavost broskvoní je častým problémem, který řeší nejeden zapálený zahrádkář. Důležitým faktorem je hlavně prevence v podobě včasného ošetření stromů. Kdy a jak zakročit a ochránit svou ...

celý článek
Jakou barvu do interiéru?

Jakou barvu do interiéru? Volba barvy v interiéru je velmi důležitým krokem, který není radno uspěchat. Přeci jen s vámi zvolenou barvou budete žít. Alespoň do té doby, kdy se rozhodnete překrýt ji barvou jinou. Barva v interiréru do značné míry předurčuje jeho atmosféru a ...

celý článek
Stavba Domu snů | Články o bydlení | Česká okna a dveře | Galerie o bydlení | Odkazy
Dům snů - informace o stavbě nízkoenergetických a pasivních domů.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Galerie o bydlení | EkodřevostavbyEurookna a dveře | SLAVONA | Okna a dveře | Keramické lustry na chalupu | Vybavení chalupy | Stavba chalupy