Vykouzlete romantickou atmosféru díky krbu dle vašich představ

Kategorie: 0

 

Jestliže jste někdy měli možnost strávit pár hodin u zažehnutého krbu, jistě jste poznali, že je u něj nezaměnitelně. Lidem jako by se rozvazovaly jazyky, srdce se otevírají, atmosféra je uvolněná, je nám v drtivé většině případů velmi příjemně. Proč si tedy nepořídit vlastní krb nebo krbová kamna? A jestliže vás odrazuje fakt, že máte skutečně designově zpracovaný obývák s moderními prvky, nebo pocit, že se vám domů krb nevejde, nenechte se mýlit. V obrovské nabídce, která je v dnešní době k dispozici, si určitě vyberete.

 

Designové krby, kamna a krbové kazety | Rocal.cz

Hranatý, kulatý, oválný?

Krb nebo krbová kamna si můžete skutečně koupit takřka taková, jaká si přejete. Třeba krbová kamna mohou být vertikální, horizontální, rohová, dvoustranná, třístranná, vybírat můžete i mezi různými typy prosklení a dalšími praktickými doplňky.

Jestliže vás zajímá spíš krb, i tady budete spokojeni. Což takhle designové krby ? Jsou originální, nápadité, mohou působit jako z jiné dimenze, ale stejně tak mohou podtrhnout moderní styl vašeho obydlí.

Zahřeje vás ekologicky

V obou případech budete topit ekologicky. Krb i krbová kamna „jedou“ na tuhá paliva, na dřevo a produkty ze dřeva. Topení je zdravé, spokojeni budou i alergici nebo astmatici. Spokojeni budete i co se týče spotřeby, protože jde o úsporný typ topení.

Jejich výkon se dá spolehlivě a jednoduše regulovat. Nebude docházet k tomu, že by bylo v místnosti příliš teplo, nebo že by byl vzduch příliš suchý a vám by se špatně dýchalo.

Kde bude umístěn?

Je důležité si rozmyslet nejen to, jak má krb či krbová kamna vypadat, ale i jak má být velký, zda bude stát v místnosti, bude umístěn na stěně nebo bude zabudován do tzv. kazety. Ať už si vyberete jakýkoli model, s teplem i dosaženým teplým oranžovým světlem budete zaručeně spokojeni.

Koupě krbu nebo krbových kamen není až tak nákladná. Jestliže je tento způsob vytápění vaším snem, odhodlejte se a kupte si jej. Bude vám sloužit po mnoho let a v jeho společnosti se vám bude žít mnohem lépe.


3.8.2021

Doporučené odkazy

ATREA - specialista na rekuperaci tepla
Zásadním principem výrobního programu firmy ATREA s. r. o. je již od roku ...
RADION - Mgr. Stanislav Paleček
Firma RADION - Mgr.Stanislav Paleček se zabývá diagnostikou staveb od radonového průzkumu po ...
SLAVONA - tradiční český výrobce oken a dveří

Výrobce dřevěných oken a dveří s dlouholetou tradicí, hlavním zaměřením je ...


Doporučené články

Začínáte s investováním? V tom případě dejte své peníze do zlata

Finančně si můžete přilepšit mnoha způsoby. Někdo třeba chodí na brigády, další zase zkouší vydělat si sázením na různá sportovní utkání. Existuje i další cesta, a sice investice. Stejně jako sázení nejde o žádnou jistotu a také v tomto případě budete muset ...

celý článek
Pronájem bytu Olomouc - aneb když hledáte nový domov na Moravě

Pronájem bytu Olomouc - aneb když hledáte nový domov na Moravě Bydlení v nájmu je v současnosti vyhledávanou variantou, protože je flexibilní a pohodlné. Tato možnost bydlení převažuje hlavně ve větších městech a je hlavně ovlivňována množstvím ...

celý článek
Severský design dominuje bytům i kancelářím

Nejen naše domovy, ale v poslední době i kanceláře, veřejné interiéry a další pracoviště dávno nejsou navrhovány tak, aby vypadaly dobře, ale také stylově a funkčně. Vkus v zařizování interiérů se jednoznačně posouvá a perfektně souzní s moderním skandinávským ...

celý článek
Stavba Domu snů | Články o bydlení | Česká okna a dveře | Galerie o bydlení | Odkazy
Dům snů - informace o stavbě nízkoenergetických a pasivních domů.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Galerie o bydlení | EkodřevostavbyEurookna a dveře | SLAVONA | Okna a dveře | Keramické lustry na chalupu | Vybavení chalupy | Stavba chalupy