Pusťte se do výběru bazénu, ať stihnete koupací sezónu

Kategorie: 0

V současné koronavirové situaci si spousta lidí navykla trávit čas doma, ostatně není se čemu divit, když byly restaurace, kulturní zařízení, ba dokonce kryté bazény po několik měsíců uzavřeny. Pokud se ani v letních měsících nechystáte příliš mezi lidi, protože vám vyhovuje soukromí, neochuďte se o koupací sezónu. Pořiďte si bazén na zahradu. Pořizovací ceny jsou navíc přijatelné. V následujících řádcích vám prozradíme, jaké druhy bazénů existují.

Existuje spousta výrobců bazénů, nicméně k těm nejvýznamnějším spadá jednoznačně společnost ALBIXON. Jedná se o specialistu nejen na bazény, ale také jejich zastřešení.

Skimmerové bazény

Samotný název napovídá, že skimmerové bazény disponují takzvaným skimmerem, jehož úkolem je nasávat bazénovou vodu do filtrace. Ve filtraci se potom voda čistí a dostává se skrze trysky opět do bazénu. Skimmerové bazény nevyžadují automatické dopouštění vody.

Přelivové bazény

V posledních několika letech se do popředí dostávají přelivové bazény, přičemž voda přepadává do obvodních žlábků. Voda z těchto žlábků směřuje do akumulační nádrže, odkud se nasává do filtrace. Přes trysky se čistá voda vrací zpět do bazénu. Jelikož mají přelivové bazény akumulační nádrž, musí disponovat i automatickým dopouštěním vody.

Bazény vypláštěné těžkou fólií

Poslední skupinu tvoří bazény vypláštěné těžkou fólií, které jsou už pro vskutku náročné jedince, již mají specifické požadavky na velikost a design. Při vypláštění nejste omezováni tvarem, takže bazén může být originální. Vybrat si můžete z pestré škály barev a vzorů fólie, hloubka může dosahovat až dvou metrů a samozřejmostí je odolnost vůči UV záření.

Tak neváhejte a vyberte si bazén pro svou zahradu. ALBIXON vám poskytne i celou řadu příslušenství či zastřešení, které prodlouží koupací sezónu.


24.5.2021

Doporučené odkazy

ATREA - specialista na rekuperaci tepla
Zásadním principem výrobního programu firmy ATREA s. r. o. je již od roku ...
RADION - Mgr. Stanislav Paleček
Firma RADION - Mgr.Stanislav Paleček se zabývá diagnostikou staveb od radonového průzkumu po ...
SLAVONA - tradiční český výrobce oken a dveří

Výrobce dřevěných oken a dveří s dlouholetou tradicí, hlavním zaměřením je ...


Doporučené články

Severský design dominuje bytům i kancelářím

Nejen naše domovy, ale v poslední době i kanceláře, veřejné interiéry a další pracoviště dávno nejsou navrhovány tak, aby vypadaly dobře, ale také stylově a funkčně. Vkus v zařizování interiérů se jednoznačně posouvá a perfektně souzní s moderním skandinávským ...

celý článek
Jak nacpat velké letiště do malé ložnice? Zkuste sklápěcí postel

Máte-li malou ložnici, určitě znáte to dilema, jestli si do ní pořídit co největší postel, více úložného prostoru nebo si v ní zachovat ještě nějaké volné místo. A ještě k tomu chcete, aby celá ložnice nějak slušně vypadala. Nebo vůbec nemáte ložnici a jste ...

celý článek
Bez kvalitní postele se neobejdete!

V posteli strávíme až třetinu svého života. Už jen z toho důvodu bychom měli udělat maximum pro to, aby tato část života stála za to. Základní rozdělení postelí je na jednolůžko a dvoulůžko. A pak je dělíme podle materiálu, a to na postele dřevěné, kovové, z ...

celý článek
Stavba Domu snů | Články o bydlení | Česká okna a dveře | Galerie o bydlení | Odkazy
Dům snů - informace o stavbě nízkoenergetických a pasivních domů.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Galerie o bydlení | EkodřevostavbyEurookna a dveře | SLAVONA | Okna a dveře | Keramické lustry na chalupu | Vybavení chalupy | Stavba chalupy