Pozvánka do Slavonic

Datum vytvoření: 13.5.2013
Kategorie: Okna

Jestli zvažujete nákup oken a dveří, tak by bylo dobré si vše předem pořádně prohlédnout a vyzkoušet. Tak proč nezajet do Slavonic a spojit nákup oken a dveří s návštěvou renesančního města.

V našem výstavním studiu ve Slavonicích si můžete vyzkoušet všechny typy vyráběných oken a dveří, posuvné systémy i elektromechanické zámky na dveře.

Z nabídky oken jsou k dispozici dřevěná okna SC92 v několika provedeních od jednokřídlových a dvoukřídlových, se střídavým falcem, děleným poutcem, pevnými i nalepovacími příčkami, předsazeným příčkovým rámečkem až po motorickou kliku s dálkovým ovladačem.

Vystaveny jsou také dřevohliníková okna, ale také v poslední době nejžádanější okna PROGRESSION.

Součástí expozice jsou i různá provedení vchodových dveří, jak dřevěných, tak i dřevohliníkových a PROGRESSION.

Zajímavá je i možnost vyzkoušet si elektromotorický zámek ovládaný čipem, ovladačem nebo prstem.

Nejžádanější jsou však posuvné systémy, můžete porovnat výhody i nevýhody sklopně odsuvných dveří PSK-S a PSK-Z, ale také zdvižně posuvných dveří HS portal v dřevěném i dřevohliníkovém provedení a dokonce i s motorem a dálkovým ovladačem.

Naší snahou je představit všechna vyráběná okna a dveře ve výstavním studiu, aby byla možnost si vše vyzkoušet a prohlédnout.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Odkazy:
Výstavní studio SlavoniceVýstavní studio SlavoniceVýstavní studio SlavoniceVýstavní studio Slavonice

SLAVONA - tradiční český výrobce oken a dveří

Výrobce dřevěných oken a dveří s dlouholetou tradicí, hlavním zaměřením je ...

Předsazená montáž oken

Velmi často se okna montují před stavební otvor, přímo do tepelné izolace. Proto mluvíme o tzv. předsazené montáži oken.
 

celá galerie
Nejmodernější výrobní linku zprovoznila SLAVONA

V letošním roce proběhla inovace technologie výroby a jsou připraveny nové výrobky, které budou představeny v příštím roce. Díky nové výrobní lince bude postupně zvyšována kapacita výroby oken a dveří Slavona.

celá tisková zpráva
Pasivní dům s kouzlem minimalismu

Velmi vkusně a účelně koncipovaný dům, kterému sluší dřevěná bezúdržbová okna PROGRESSION. Nutné zastínění oken je řešeno exteriérovými žaluziemi. Díky velké ploše skla okna poskytují významné solární zisky v zimě.

celý popis

Články, které vás mohou zajímat

Správa nemovitostí v Olomouci a okolí

Jste majitelem domu, bytu nebo jiné investiční nemovitosti a nemáte dostatek času na její správu? Stále se vám nedaří najít vhodného nájemníka? Nestíháte efektivně řešit veškeré technické záležitosti okolo pronájmu nemovitosti? Přenechejte povinnosti profesionálům a ...

celý článek
Víkendové sruby a srubové chaty se těší velké oblibě

V posledních letech se víkendové sruby a srubové chaty těší velké oblibě. A není tu řeč pouze o prostorách pro víkendové rekreace. Řada lidí se k podobnému stylu bydlení uchyluje na stálo. A není divu. Dřevostavby mají mnoho nesporných výhod a stávají se moderním ...

celý článek
Technická správa budov

Nabízíme technickou správu budov a kompletní facility management v Praze, kde v současné době spravujeme přes 9 000 bytový jednotek. Pokud si vaše Společenství vlastníků jednotek neví rady s náročnou technickou správou bytových domů, vyzkoušejte náš facility management na ...

celý článek
Stavba Domu snů | Články o bydlení | Česká okna a dveře | Galerie o bydlení | Odkazy
Dům snů - informace o stavbě nízkoenergetických a pasivních domů.
Doporučujeme: Eurookna | Vchodové dveře | To pravé BYDLENÍ | Galerie o bydlení | EkodřevostavbyEurookna a dveře | SLAVONA | Okna a dveře | Keramické lustry na chalupu | Vybavení chalupy | Stavba chalupy